Fotograf produktowy do sklepu

10 lutego 2021

Filip Herzig Fotograf

Własny fotograf produktowy do sklepu internetowego to niewątpliwie wygodne rozwiązanie, ale czy zawsze tak naprawdę opłacalne? Trzeba dobrze policzyć koszt zatrudnienia fotografia produktowego na etat, a koszt zlecenia niezależnemu fotografowi wykonania zdjęć do sklepu. Tutaj nie chodzi tylko o pieniądze, ponieważ fotografia produktowa nie równa fotografii produktowe. Są 2 czynniki do uwzględnienia:

  • łączny koszt fotografa
  • jakość zdjęć produktowych

Niska jakość zdjęć może mieć negatywny wpływ na sprzedaż oraz na postrzeganie jakości marki. Ludzie bardzo zwracają uwagę na ładne, profesjonalne zdjęcia reklamowe. To się dzieje w podświadomości, nikt się o tym normalnie nie zastanawia.

Zdjęcie grupowe opakowania doypack, aranżacja
Fotograf produktowy do sklepu może wykonać dla Ciebie takie zdjęcie

Własne zdjęcia reklamowe wykonane przez fotografa niezależnego, wybranego wg jakości portfolio, wybór w którym kryterium nie jest “tani fotograf produktowy”, a “dobry fotograf” może mieć bardzo pozytywne przełożenie na osiągi sklepu, szczególnie kiedy te zdjęcia produktów będą się czymś wyróżniać i przyciągać.

Bycie fotografem Profesjonalna fotograficzna obsługa sklepów internetowych w obecnych czasach jest kluczowa dla dobrego prosperowania i obracania towarami w handlu. Zdjęcia produktów odpowiadają za sprzedaż.

Piersiówka stalowa - gadżet reklamowy w złotym pudełku
Zdjęcie katalogowe do sklepu internetowego

Nasuwa się pytanie, czy profesjonalista da się zatrudnić w ramach etatu abo zgodzi się pracować za zbyt niskie stawki? Odpowiedź pozostawiam Tobie Drogi Czytelniku.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Blog

Zdjęcia opakowań szklanych

Fotografia produktowa opakowań szklanych Produkty wykonane ze szkła mogą stanowić nie lada problem dla wielu fotografów. Szkło zawsze było jednym

Blog

Zdjęcia reklamowe wzmacniacza

Fotografia produktów RTV, sprzętu audio hi-fi, wzmacniacza stereo. Sprzęt audio jest wdzięcznym materiałem w fotografii produktowej. Ciekawe kształty, miks różnych

Zestawienie wyników testu akumulatorków AAA

Tabelę stworzyłem w nawiązaniu do testu akumulatorków, w którym zawarte są bardzo obszerne informacje o ładowaniu i rozładowywaniu akumulatorów różnych

4 1 vote
ocena wpisu
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr Malinovski
Piotr Malinovski
1 rok temu

Widać 😉

Marceli Nowak
Marceli Nowak
1 rok temu

panie filipie, trzeba zrobić tutaj porządek

Przewiń do góry