Profesjonalne zdjęcia do sklepu internetowego

8 lutego 2021

Filip Herzig Fotograf

Dopasowane do Twoich potrzeb zdjęcia do sklepu internetowego wykonasz profesjonalnie studio w Warszawie tel.: 518-100-205.

Profesjonalne zdjęcia do sklepu internetowego
Wykonuję takie Profesjonalne zdjęcia do sklepu internetowego

Musisz mieć dobre zdjęcia do sklepu!

Jestem fotografem z ponad 10 letnim doświadczeniem w fotografii komercyjnej, a samą miłość do tego wspaniałego zajęcia mam już od czasów wczesnego dzieciństwa. Zaczynałem przygodę od aparatu Fed, a wtedy nie było nawet lustrzanek cyfrowych. Ciekawostka: w roku 1991 powstała pierwsza lustrzanka cyfrowa marki Kodak DCS 100, która jak na tamte czasy oferowała zawrotną rozdzielczość matrycy 1,3Mpix (zobacz Megapiksel).

Dla porównania, moje studio fotograficzne w mieście Warszawa jest wyposażone w nowoczesną lustrzankę cyfrową pozwalającą na zapisanie zdjęć w 50Mpix! Jakość i szczegółowość takiego zdjęcia jest zniewalająca i wykracza o wiele dalej niż potrzeby najbardziej zaawansowanych projektów reklamowej fotografii w internecie. Sprzęt ma znaczenie.

Tyle tytułem wstępu, zapraszam po więcej konkretów!

Czy widziałeś już moje profesjonalne zdjęcia do sklepu internetowego?

Korzystając z moich usług masz szansę zwiększyć swoją sprzedaż, ponieważ moje zdjęcia reklamowe dla sklepu wykraczają poza standardowe fotografie z białym tłem. Lubię bawić się kolorem, światłem i cieniem, lubię eksperymentować i nie boję się wyzwań. Moja praca jest moim hobby. Mogę Ci zaoferować np.:

  • zdjęcia sklepowe na różnych kolorowych tłach – wyróżnij się z tłumu!
  • lustrzane odbicia znacząco ożywiają fotografię
  • zdjęcia stylizowane i kompozycje niosą w sobie informację o całej gamie produktów którą masz

Ponadto, moje zdjęcia do sklepu tworzę tak aby miały charakter katalogowy, czysty, przejrzysty i uporządkowany co pozytywnie wpływa na ich odbiór przez Twoich klientów. Przede wszystkim chcę robić zdjęcia produktów, które przyciągają wzrok i przymnożą Ci klientów oraz pomogą budować jakość marki. Estetyczne reklamowe zdjęcia produktów w sklepie przyczyniają się do pozytywnego odbioru, mówią coś dobrego o właścicielu sklepu. Zdjęcie zdjęciu nie równe.

Dbam o szczegóły, pilnuję tych wszystkich detali, które mogą mieć wpływ na decyzję o zakupie Twojego produktu, ale przede wszystkim staram się zdjęciem zbudować właściwy przekaz. Zdjęcie do sklepu nie musi być idealnie wyretuszowane, ale wymaga się od niego pewnej estetyki i czystości, a także musi mieć w sobie “to coś”. I takie zdjęcia produktów staram się robić.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Blog

Zdjęcia opakowań szklanych

Fotografia produktowa opakowań szklanych Produkty wykonane ze szkła mogą stanowić nie lada problem dla wielu fotografów. Szkło zawsze było jednym

Blog

Zdjęcia reklamowe wzmacniacza

Fotografia produktów RTV, sprzętu audio hi-fi, wzmacniacza stereo. Sprzęt audio jest wdzięcznym materiałem w fotografii produktowej. Ciekawe kształty, miks różnych

Zestawienie wyników testu akumulatorków AAA

Tabelę stworzyłem w nawiązaniu do testu akumulatorków, w którym zawarte są bardzo obszerne informacje o ładowaniu i rozładowywaniu akumulatorów różnych

5 1 vote
ocena wpisu
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mati Maciuk
Mati Maciuk
1 rok temu

fajne fotki

Przewiń do góry