Zdjęcia telefonów komórkowych

8 lutego 2021

Filip Herzig Fotograf

Profesjonalna fotografia telefonów

Telefon komórkowy z klapką
Przykład zdjęcia telefonów komórkowych z klapką

Czy szukasz wykonawcy na zdjęcia telefonów komórkowych? Znalazłeś właśnie studio fotografii w mieście Warszawa, w którym wykonasz takie fotografie jakie potrzebujesz.

Proszę obejrzeć moje przykładowe zdjęcia produktów. Zapraszam także do działu Portfolio , w którym prezentuję zdjęcia reklamowe różnych produktów.

Zdjęcia smartfonów i smartwatchy

Telefon komórkowy jest raczej niezbędnym urządzeniem dla każdego dorosłego człowieka. Dla jednych to tylko gadżet, dla innych komunikator, centrum rozrywki albo nawet narzędzie pracy. Świat kocha telefony! Trudno sobie wyobrazić dzisiejsze życie bez nich. Komórki oprócz swoich właściwości są pięknym i ciekawym dodatkiem, dlatego zwracamy uwagę na ich wygląd, a co za tym idzie, fotografia reklamowa telefonów komórkowych musi eksponować ich piękno i parametry. Zdjęcia smartfonów i smartwatchy a może render? Rendering jest coraz bardziej popularny, ale niestety ma jedną wadę, jest zbyt sterylny i czysty. Ja w zdjęciach lubię tą naturalność.

Smartfony należą do grupy produktów wymagających w fotografii ze względu na specyfikę materiałów z których są wykonane, wyświetlacz i wiele drobnych elementów które muszą być dobrze widoczne.

O podobnych sprawach pisałem już w innej części bloga, na przykładzie atrakcyjnych zdjęć zegarków i klamek oraz okuć do drzwi.

Wykonując zdjęcia zwracam uwagę na wszystkie istotne z reklamowego punktu widzenia detale. W swoim portfolio mam zdjęcia smartwatchy, smartfonów i klasycznych telefonów komórkowych, bezprzewodowych i przewodowych 🙂

Mogę dla Ciebie wykonać zdjęcia telefonów:

  • z białym tle
  • z tłem aranżowanym
  • z lustrzanymi odbiciami
  • w kompozycjach
  • stylizowane

Moim “komórkowym” zdjęciom nadaję sterylny, katalogowy charakter. To co otrzymasz, to zdjęcie połączone z silną obróbką graficzną dzięki czemu produkt będzie wyglądał atrakcyjnie i naturalnie.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Blog

Zdjęcia opakowań szklanych

Fotografia produktowa opakowań szklanych Produkty wykonane ze szkła mogą stanowić nie lada problem dla wielu fotografów. Szkło zawsze było jednym

Blog

Zdjęcia reklamowe wzmacniacza

Fotografia produktów RTV, sprzętu audio hi-fi, wzmacniacza stereo. Sprzęt audio jest wdzięcznym materiałem w fotografii produktowej. Ciekawe kształty, miks różnych

Zestawienie wyników testu akumulatorków AAA

Tabelę stworzyłem w nawiązaniu do testu akumulatorków, w którym zawarte są bardzo obszerne informacje o ładowaniu i rozładowywaniu akumulatorów różnych

0 0 votes
ocena wpisu
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Przewiń do góry